1 тиждень вагітності

Відео: планування вагітності

Розглянемо поради від спеціалістів стосовно способу життя, який допоможе вам підготувати до вагітності свій організм.

Прийняття рішення про вагітність потребує деякої підготовки. Важливо, на цьому етапі проконсультуватись з лікарем. Фахівця можна знайти в жіночій консультації у поліклініці за місцем проживання. Також, за бажанням, ви можете звернутись до приватної клініки, де є кваліфікований фахівець.

Окрім цього, слід сходити на консультацію до стоматолога і обговорити з терапевтом необхідність пройти щеплення та вакцинацію.

Коментарі 11

 • Анюта

  Не знаю, що й думати. Сьогодні не було місячних. Зробила купу тестів, але всі негативні. А нудить мене вже цілий тиждень. Чи може на такому періоді ще не показувати тест?

  • Олена

   Анюта, у такому випадку краще сходити до гінеколога.

 • Віра

  У мене була затримка тиждень і два дні, зранку нудило, живіт болів, тест показав вагітність. Але потім почались місячні. Підкажіть, що це може бути, чи таке нормально?

  • Таня

   У мене таке було. Три тести показали вагітність, дуже чіткі і виразні смужки. Живіт тягнуло, і я вирішила піти на УЗД, тому що раніше, на такому ж терміні, у мене була завмерла вагітність. Лікар вагітності не знайшов, а знайшов невелику міому. Вдома після цього, я знову зробила тест і вже була одна смужка, а через два дні почалися місячні. Так що, сходіть краще до лікаря і перевіртеся.

 • Ольга

  Підкажіть, ми з чоловіком вже більше ніж півроку живемо відкрито але завагітніти не виходить. Дуже хочемо дитину. У чоловіка сидяча робота, чи може це впливати на безплідність? У мене все в порядку, тільки цикл не стабільний: 21 або 23 дні проміжки між місячними, і важко вирахувати овуляції заздалегідь.

  • Світлячок

   Як нам пояснювала лікарка, то сидяча робота може негативно впливати на здатність завагітніти. А от кава може допомогти, але без фанатизму, звичайно. Я би вам радила здати аналізи на наявність прихованих інфекції, які можуть впливати на зачаття. Також, ви можете зробити УЗД малого тазу в середині вашого циклу і простежити коли дозріває яйцеклітина. Успіхів вам!

 • Віола

  У мене визначили полікістоз обох яєчників, пропила 4 місяці ярину щоб привести гормони в порядок. Коли наважилися завести дитину, сказала гінекологу і вона відмінила її. Після цього, на наступний місяць сильно запізнювалися місячні і я на 20 день затримки пішла на консультацію. Лікарка прописала мені дюфастон, якого я пропила одну палетку. Після цього почали збільшуватися груди, і я стала трохи погано себе почувати. Зробила тест, який показав смужки, зателефонувала лікарці і вона мене привітала з вагітністю. :))) Я щаслива, тепер основне, щоб все було добре!

 • Лєнок

  Дізналася, що вагітна. Термін вже десь місяць, але хочу закінчити останній курс інституту. Не знаю, народжувати мені чи закінчувати навчання…

  • Тамара

   Привіт! Я так донечку народила а потім продовжила навчання.
   Сама дуже чекаю 2 смужки на тесті! Це вже моя третя вагітність буде. 🙂 Чекаю не дочекаюся коли це станеться! П’ю фолієву кислоту, а на рахунок інших вітамінів у всіх різні думки. Мене на першій і другій вагітності сильно нудило від них. А взагалі, вважаю, що найголовніше це фрукти і овочі – вітаміни в них набагато краще засвоюються, ніж вітаміни синтетичного походження.

  • Настюша

   Візьми академвідпустку і народжуй, а потім закінчиш навчання. Дитина важливіша, а вчитися ніколи не пізно.

  • Ірина

   Звичайно, що народжуй!
   По-перше, судячи з терміну, ти будеш народжувати в травні, тому, можна буде попробувати домовитися з викладачами про достроковий захист диплому.
   По-друге, останній семестр в інститутах відводиться на написання дипломної роботи та підготовку до державних екзаменів, на заняття ходити вже не треба. Так що вагітність тобі не дуже завадить. А навіть якщо і буде складно, то в будь-який момент візьмеш академку, і через рік захистиш свій диплом. І все, на навчанні це ніяк не відіб’ється.
   Народжуй, навіть не думай, дитинка набагато важливіша за якесь навчання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *