2 тиждень вагітності

Відео: визначення вагітності

У відео йдеться про те, в які дні можна завагітніти. Дізнайтесь, як користуватись різними тестами для визначення вагітності.

Під час етапу запліднення у вашому тілі майже не відбувається ніяких змін. Ембріон не сформований, і ви ніяк не відчуваєте, що вагітні. Можлива затримка місячних і емоційне відчуття, що в вашому житті відбувається щось особливе.

Найбільш поширений і доступний спосіб визначення вагітності на цьому етапі – тест і домашніх умовах: тест-касета, тест-смужка та струменевий тест. Всі ці тести різні по чутливості і по способу використання. Найзручнішим вважається струменевий тест. Позитивний результат означатимуть дві смужки на тесті.

Коментарі 3

 • Ксюха

  Привіт всім! За розрахунком календаря в інтернеті у мене 5 тижнів, а по електронному тесту на вагітність Clearblue 2 чи 3 тиждень. По якому з них орієнтуватись?

  • Віра

   Лікарі вираховують початок від першого дня останніх місячних, а тест показує від фактичного дня зачаття. Ось якраз приблизно у два тижні різниця і виходить.

  • Марина Іванівна

   Тому що календарі в інтернеті вираховують як і акушери, по першому дню останніх критичних днів. А електронні тести рахують по фактичній даті. Дату запліднення вони визначають по концентрації гормону ХГЛ (Хоріальний гонадотропін людини) і це самий точний метод на сьогоднішній день. Кількість ХГЛ змінюється кожен тижня вагітності, починаючи від моменту закріплення ембріона в матку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *