3 тиждень вагітності

Відео: вагітність стає фактом

У відео розглянуто зміни, які, під час вагітності, відбуваються в тілі майбутньої матері. Наведено поради експертів про те, як полегшити звикання до нового стану.

Третій тиждень: вчимось звикати до нового стану. Ваше життя набуло нового сенсу. Але тепер перед вами також постають нові запитання і деякі труднощі, які потрібно вирішувати.

Потрібно зареєструватись в жіночій консультації. Не варто затягувати з цим. Більшість акушерів радять зробити це не пізніше дванадцятого тижня. В жіночій консультації ви отримаєте документи, які необхідно буде пред’явити в пологовому будинку. Окрім цього, вони знадобляться вам при оформленні декретної відпустки і матеріальної допомоги.

Коментарі 2

  • Оксана

    Усім доброго дня! Перед плануванням дитини, я ходила в платну клініку до гінеколога, щоб здати всі необхідні аналізи. Вона мені сказала, за 2 місяці до зачаття і до другого тижня пити вітаміни “Алфавіт”, що я і робила. Ось пройшов час, я завагітніла, термін ще невеликий, приблизно три тижні, я прикріпилася в поліклініці за місцем проживання, встала на облік по вагітності. Лікарка з поліклініки сказала допити вітаміни, які я пила, а далі купити вітаміни “Елевіт Пронаталь” і пити їх до 12 тижня. Я прочитала в інструкції які можуть бути побічні ефекти, а їх там ціла купа. Аж стало страшнувато їх пити. Підкажіть, хто пив вітаміни “Елевіт Пронаталь”? Чи були побічні ефекти? Дуже важлива ваша думка. Дякую! 🙂

    • Христина

      Усі виробники лікарських засобів прописують у своїх інструкціях усі можливі і неможливі побічні ефекти, ймовірність яких майже нульова. Вони це змушені робити з юридичної точки зору. Усі вітамінні комплекси повністю безпечні, якщо приймати їх в нормальній кількості а не по цілій коробці за раз. Тим більше, що вам їх рекомендував лікар-акушер – можете приймати їх спокійно і не хвилюватись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *