7 тиждень вагітності

Відео: фізіологічні зміни

В цій серії розглянемо, які фізіологічні зміни проходять у вашому тілі на початкових етапах вагітності. Також, подивіться, як проходить перше УЗД.

Сьомий тиждень: зміни у фізіології організму на початковому етапі вагітності. Які зміни нормальні, а на які потрібно звернути увагу і проконсультуватися з лікарями?

Розвиток дитини

В цей період, у вашого крихітного малюка уже формуються риси обличчя. Також починають формуватись внутрішні органи (травна система, клітини крові, нирки). У малюка вже сформовані ручки й ніжки.

Коментарі 14

 • Анна

  А хто коли стає на облік? Мені лікарка сказала, що не раніше 10 – 11 тижня поставить, і скринінг одразу. Просто відправила на УЗД, для підтвердження.

 • Валя

  А я, мабуть, унікум – в плані відсутності токсикозу та інших проявів з боку здоров’я на ранніх термінах вагітності. Можливо через генетику – маму теж не нудило обидві вагітності. Я з першою вагітністю спокійно їздила в транспорті, і з другою дитиною теж відчуваю себе нормально.

  • Галина

   Валя, я така ж сама! З першою донькою навіть не знала, що воно таке токсикоз і зараз взагалі ніяких проявів. От єдине, що хочеться спати, і хочеться постійно. Ще й дочка прихворіла трохи, в садок не ходить, тому я цілий день позіхаю.

 • Оля

  Сьогодні була на УЗД і мені підтвердили вагітність. Плід 5-6 тижнів аж 13 мм. Щаслива, але постійно втомлена, зовсім нічого не хочеться робити, а тільки спати і спати. Коли встаєш, то таке відчуття, ніби поїзд переїхав, що краще б і не спала. Ще й голова болить в придачу. Дівчата, а вас як?

  • Таня

   Я теж така сама! Нічого робити не хочу. А головне – треба спати і спати! У мене буде вже друга дитинка! Дуже важко спати, коли дитина не спить. А коли тільки дочка спати, я за нею відразу!

 • Діана

  Дівчата, допоможіть. Прийшла на прийом, мене пощупали, сказали термін ще не можливо визначити. Сказали прийти через тиждень і принести різні ксерокопії, здати чоловікові аналізи крові і мені зробити УЗД. Чи повинні мені дати направлення на все це, чи я сама маю за свої гроші робити?

  • Надюша

   Лікар має дати направлення на всі аналізи. Зазвичай їх здають прямо в жіночій консультації.

 • Людмила

  Привіт всім! За розрахунками календарів в інтернеті у мене вагітність на сьомому тижні. Але коли я прийшла в жіночу консультацію, то мене не захотіли ставити на облік, сказали піти на УЗД через два тижні, і після того прийти до акушера-гінеколога. Це нормально?

  • Наталя

   У мене така ж ситуація. У мене 6 тижнів і мені сказали тільки через два тижні сходити на УЗД і з результатами прийти. І тоді вже, якщо дитина є і нормально розвивається, то призначать аналізи і будуть ставити на облік. Я теж здивувалася, бо пам’ятаю з першою дитиною мене відразу поставили на облік. Мабуть, зараз це вже нормально.

 • Юля

  Дівчата, підкажіть! За календарями в інтернеті, у мене вагітність вже на 7 тижні, але по УЗД лікарка визначила 3 тижневу вагітність. Сказала, що жовтковий мішок занадто малий і є деформація чи плоду, то чи мішечка. Прописали дюфастон, сказали деформація пройде. Дуже переживаю, чи була у когось подібна проблема?

  • Алла

   Лікар на УЗД ставить ембріональний термін, а акушерський термін – це від першого дня останнього циклу. Отже, все правильно. А дюфастон призначають, щоб мінімізувати ризик викидня.

 • Юля

  Привіт, всім! Я вже теж у ваших рядах і нам вже 6 тижнів і 4 дні. Робила тест на вагітність, він показав другу смужку трохи світлішу, але потім зробила аналіз на ХГЛ і він підтвердив що я вагітна. Ми з чоловіком дуже чекали цього чуда. Нудота почалась тільки сьогодні і не дуже сильна. А так я вже морально готую себе до труднощів і готова все пережити заради нашого малюка.
  Ось читаю багато в інтернеті і часто пишуть, що при коричневих виділених – жінки відразу біжать до лікаря, обстежитись і лікуватися. У мене рік тому була завмерла вагітність, і при цьому на сьомому тижні були два дні слабенькі рожеві виділення і трохи потягував живіт. Гінеколог сказала, що все добре, відправила додому з направленнями на аналізи і сказала коли зробити УЗД (на 12 тижні), а потім прийти на прийом. За 2 дні до планового УЗД мені приснився дуже страшний сон, прокинулася, побачила кров на білизні. Побігла до неї говорю, а вона знову мене заспокоює що це нормально, не витримала зробила УЗД а там яйце на 7 – 8 тижнів. Після чого я пішла в приватну клініку, де обстежилася, у них був вільний час, мене прийняли і негайно відправили на чистку. Слава Богу, все добре закінчилося. Дівчата, не шкодуйте часу і консультуйтеся, по можливості, у декількох лікарів!

 • Анастасія

  Прийшла на прийом до лікаря з затримкою і тягучими болями в низу живота протягом тижня. Мене лікарка відправила додому, типу, приходь через десять днів. Я пішла в платну клініку на УЗД, там підтвердили вагітність і тонус. Через десять днів пішла до іншого лікаря, вона мене направила відразу на УЗД, ЕКГ. Одним словом, лікаря поміняла і вагітна уже сьомий тиждень.

 • Тоня

  Була на УЗД, результат 7 тиждень. Я так переживала. Потягнуло мене на в п’ятому тижні піти на УЗД. Тоді мені сказали, що плодове яйце є, але ембріон не візуалізується. Ледве прожила цей час, поки не повторила УЗД, ледве не збожеволіла від переживання. Слава Богу, мій ембріончик з’явився. Це вже третя вагітність. Нудота і печія – все є, але не дуже сильні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *