21 тиждень вагітності

Відео: йога під час вагітності

У цій серії ми познайомимось з вправами йоги, які допомагають нам досягти внутрішнього душевного спокою. Розглянемо, які бувають методики правильного дихання.

Двадцять перший тиждень: У сучасному світі ритм життя проходить на шаленій швидкості, яка постійно збільшується. Через свою вагітність, ви, скоріш за все, стаєте віддаленими від оточуючих і від ритму життя, що може викликати в вас відчуття непотрібності. Не варто переживати через це – у вас зараз одна з найважливіших ролей, які тільки можуть бути: ви готуєтеся до того, щоби стати мамою. Тому не гайте часу на дурниці. Одним з найкращих занять у цей час є йога, яка допоможе вам повністю зосередитись на важливих для вас справах пов’язаних з вагітністю, дозволить краще розуміти потреби власного тіла та досягти гармонії з майбутнім малюком.

Розвиток дитини

На цьому етапі дитина залишається маленькою і здатна свобідно переміщатися в середині матері. Але вже скоро вона розміститься в звичній позі – головою вниз.

Коментарі 23

  • Аня

    Дівчата, у кого-небудь є риніт вагітних? Так звана алергія на вагітність, коли набрякають носові пазухи і неможливо дихати, хто що порадить, що робити при цьому?

    • Оксана

      У мене, з самого початку вагітності і до цього дня (вагітність 20 тижнів). Я Аква Марісом промиваю ніс.

      • Аня

        У мене, під час першої вагітності, пройшло, приблизно, до 20 тижня, а зараз дуже довго тягнеться. Кажуть, що це через те, що хлопчик, типу, гормони якісь не ті.

  • Інна

    А нам на УЗД сказали і показали дівчинку! Ми дуже раді, тому що вже є три синочка. Тепер всі разом чекаємо народження нашої принцеси.

    • Зоя

      Здорово! У мене теж дівчинка, сказали на УЗД. Зараз чекаю на п’яте УЗД, надіюсь, що може скажуть, що хлопчик. Я ще сподіваюся, бо так сина хочеться, дочечка у мене вже є.

  • Уляна

    У нас буде хлопчик. За 20,5 тижнів я набрала 5 кг і гінеколог свариться.

    • Ярослава

      Я набрала 3 кг, при зрості 178 і вазі 70кг. Мене посадили на дієту – заборонили їсти мучні вироби. За тиждень відразу втратила 700грамм. Думаю, тепер вже можна по трошки продовжувати їсти булочки.

      • Уляна

        Без булочок взагалі не живеться?

        • Ярослава

          На жаль, взагалі ніяк. Я ніколи не сиділа на дієтах – не було такої потреби.

          • Леся

            Я, при такому ж рості, важила 55 кг до вагітності. За вагітність набрала 4 кг. Без булочок і до цього жила прекрасно, а ось без фруктів, овочів і молочних продуктів не можу. Зараз їм їх набагато більше, хоча в цілому, після сильного токсикозу, апетит нормалізувався.

  • Василина

    Була на УЗД, сказали, що хлопчик. Хотіли дівчинку дуже, Ні я, ні чоловік не засмутилися, але раніше розмовляли, як з дівчинкою, а тут на тобі, хлопчик! Всіх вітаю з вагітністю, бажаю легкого проходження!

  • Дарина

    У мене 21 тиждень. На УЗД не хоче показувати себе. Такий скромняга. У нас вже є дівчинка, але мені, якщо чесно, то без різниці, хто буде. Найголовніше дитина. А чоловік, все таки, хоче хлопчика. Ось, вже на третьому УЗД подивимося, може все таки покаже себе.

  • Поліна

    Всім привіт! Вчора була на УЗД, у мене буде хлопчик, наш первісток. Тільки ось в висновках написали: порушення МПК 1-А ступеню. Також написали, що видимість дуже погана, тому що плід розташований спинкою вперед. В інтернеті багато написано про МПК, але то все малозрозуміла теорія. Чи був у кого-небудь такий самий діагноз?

  • Олеся

    У мене дві дівчинки. Перша 3970 грам і друга 3738 грам, обидві 54 см. Зараз на 20 тижні, і повинен бути довгоочікуваний хлопчик. На 19 тижні важили 310 г і 22 см, отже менше ніж 3800 не чекаємо. Другі пологи були через кесарів розтин, але я все ж таки сподіваюся, що дадуть самій народити, рубець ніби хороший. Почитала в інтернеті і про позитивні результати пологів після кесаревого, так і трохи страшилок. Можливо, у когось є знайомі з такою ситуацією?

  • Настюша

    У мене по УЗД – 19 тижнів, а лікарка поставила термін 21 тиждень і 2 дні. Я навіть не знаю кого слухати. По УЗД на 16 тижні мені вже сказали, що у мене буде хлопчик.

  • Ірина

    У мене 21-й тиждень. Були на УЗД, з чоловіком, минулого тижня, милувалися нашим чадом. До останнього моменту думали що буде дівчинка, так як дитинка личко ховала, ручками махала, а в підсумку взагалі відвернулась попою. Але лікар зумів його повернути на секунду і дізналися, що у нас синочок. Ще й напевно футболістом буде, бо уже у мене в животі в футбол грає.

  • Жанна

    Я по всіх таблицях і підрахунках отримувала відповідь – дівчинка. А сьогодні була на УЗД і сказали, що хлопчик. Так що, кому вірити – дізнаємося тільки при народженні. Всі мої родичі, крім сина, засмутилися, бо чекали на дівчинку. А я навіть рада, бо сказали, що з малюком все в порядку.

  • Аліна

    Ходила на УЗД, але ми ховаємося. Соромиться, не хоче показуватися. З хлопцями, у мене, було все навпаки, так що чекаємо з чоловіком наступного УЗД.

    • Віта

      Можливо дівчинка буде. У мене три дівчинки і всі як одна ховалися майже всю вагітність. А про хлопчика мені сказали вже на 17 тижні.

  • Анжела

    А я УЗД не робила і не буду робити. багато доказів про шкідливість УЗД і лікарі про це дуже добре знають. Можу поділитися знаннями про продукти, від яких матка в тонусі може бути: часник, багато петрушки, м’ясо, риба, мускатний горіх, цибуля.

    • Стася

      І дуже даремно. За всю вагітність, при нормальному перебігу, потрібно зробити всього лиш три УЗД. При цьому, ви будете впевнені, що з вашим малюком все в порядку. А якщо виявиться, що щось не так, то багато чого можна виправити, якщо дізнатись про це вчасно. А от, коли щось пропустити, то потім може бути уже пізно. Зрозуміло, що це суто особиста справа кожного, але вважаю, що попередити необхідно. Бажаю вам здоров’я.

  • Марго

    Ми сходили на УЗД і дізналися, що у нас буде дівчинка! Дуже раді, так як троє хлопчиків у нас вже є. З усіма своїми малюками робила по три УЗД і нічого шкідливого не було помічено, зате я була спокійна, що з ними все в порядку і вони здоровенькі.

  • Яна

    А я відчула свою дочечку в останній день 15 тижня. Хоча це в мене перша вагітність, і я думала, що може це я фантазую. Але ці відчуття ні з чим не сплутати, тому що з цього дня відчуття тільки підтверджувалися дедалі активнішими, але плавними рухами. Тому, у всіх по-різному, і не варто сліпо читати статті і вірити всьому, що написано. Зараз вже 21-й тиждень і ми з дочкою спілкуємося як кращі подруги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *