2 тиждень вагітності

Відео: визначення вагітності

У відео йдеться про те, в які дні можна завагітніти. Дізнайтесь, як користуватись різними тестами для визначення вагітності.

2 тиждень вагітності – визначаємо вагітність. Найбільш поширений і доступний спосіб визначення вагітності на цьому етапі – тест в домашніх умовах: тест-касета, тест-смужка та струменевий тест.

Всі ці тести різні по чутливості і по способу використання. Найзручнішим вважається струменевий тест. Позитивний результат означатимуть дві смужки на тесті.

Розвиток ембріону

На 2 тижні вагітності в одному з яєчників ростуть фолікули і дозріває яйцеклітина. При настанні середини циклу основний фолікул наближується до стінки яєчника і розривається. З розкритого фолікула в маткову трубу виходить дозріла яйцеклітина, яка готова до запліднення. Процес виходу яйцеклітини називається овуляцією. В матковій трубі дозріла яйцеклітина зустрічається з найактивнішим сперматозоїдом.

Стан і відчуття матері

Під час етапу запліднення у вашому тілі майже не відбувається ніяких змін. Ембріон не сформований, і ви ніяк не відчуваєте, що вагітні. Можлива затримка місячних і емоційне відчуття, що в вашому житті відбувається щось особливе.

Місце на яєчнику, де був розрив фолікула, називається жовтим тілом. Жовте тіло виробляє гормон вагітності прогестерон до того часу, поки цю функцію на себе не візьме плацента (приблизно на 16 тижні вагітності).

Близько 20% від усіх вагітних жінок скаржаться на біль або дискомфорт внизу живота в день овуляції. Причиною цього може бути подразнення рідиною, яка виливається з розірваного фолікула.

Як визначити початок овуляції

 1. Стежте за своїм фізичним станом. У день виходу яйцеклітини можуть з’явитися тягнучі болі внизу живота і збільшитися кількість виділень.
 2. Вранці, не встаючи з ліжка, вимірюйте базальну температуру. Під час овуляції вона може підніматися до 37,2 градусів за Цельсієм;
 3. Слідкуйте за календарем. Зазвичай овуляція відбувається в середині циклу.
 4. Користуйтесь тестами на овуляцію, які можна придбати в аптеці.

Відгуки і коментарі3

 • Ксюха

  Привіт всім! За розрахунком календаря в інтернеті у мене 5 тижнів, а по електронному тесту на вагітність Clearblue 2 чи 3 тиждень. По якому з них орієнтуватись?

  • Віра

   Лікарі вираховують початок від першого дня останніх місячних, а тест показує від фактичного дня зачаття. Ось якраз приблизно у два тижні різниця і виходить.

  • Марина Іванівна

   Тому що календарі в інтернеті вираховують як і акушери, по першому дню останніх критичних днів. А електронні тести рахують по фактичній даті. Дату запліднення вони визначають по концентрації гормону ХГЛ (Хоріальний гонадотропін людини) і це самий точний метод на сьогоднішній день. Кількість ХГЛ змінюється кожен тижня вагітності, починаючи від моменту закріплення ембріона в матку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *